Garanti ve iade

ARANTİ VE İADE ŞARTLARI  (- CAYMA HAKKI -)

Emreelektronik.com.tr sitesinde satılan tüm ürünler üretici / ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

Satın alınan ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren on (10) günlük süre içinde neden göstererek iade edebilirsiniz. Ancak ürünü teslim ederken ürünün faturası, ürünün kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslimi gerekmektedir.Bu kurallardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmez.

Ürünün, iade şartlarına uygun şekilde iade edilmesi halinde ürün tutarı iade edilir. Yapılan iadenin hesabınıza yansıması ise çalıştığınız bankaya göre 1-3 hafta sürmektedir. Havale ile yapılan ödemeler ise en geç bir hafta içinde hesaba yansımaktadır.

Ürünü göndermeden önce iade talebinizi Emreelektronik.com.tr sitesindeki iade talepleri bölümünden, gerekçenizi de belirterek bize ulaştırın. İade talebiniz müşteri hizmetleri tarafından incelenerek tarafınıza onay verilecektir. Bu onayı aldıktan sonra ürünü iade ediniz.

İade edilecek ürünleri onayı aldıktan hemen sonra adresimize gönderiniz. Teslimatı yapan kargo firması ile gönderilen karşı ödemeli iade ürünler için kargo ücreti tarafımızdan ödenir . Diğer kargo firmaları ile yapılacak karşı ödemeli gönderimler KABUL EDİLMEZ, bu tip gönderimlerde kargo ücreti GÖNDERENE aittir.

TÜKETİCİNİN KORUNMASI:

 Firmamız,4822 sayılı kanun ile değişik, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanun hükümlerine uygun hareket edeceğini peşinen kabul ve taahüüt eder.

HASARLI ÜRÜNLER:

Satılan ürünün hatalı olması durumunda veya Taşıma sırasında paketin zarar görmesi ve bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından TESLİM ALINMAMASI ve TUTANAK TUTTURULMASI durumunda zarar tarafımızdan telafi edilir. Bundan sonra, tutanağı 0 (232) 484 31 73 numaralı faksımıza gönderip, durumu  0 (232) 489 80 79 numaralı telefonumuzdan firmamıza bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Aksi taktirde sorumluluk alamayacağımızı üzülerek belirtiriz.

ÜRÜN DEGİŞİMİ:

Ürünün tesliminden 15 gün içerisinde ürün değişimi yapılabilir. Ancak ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin degişimi kabul edilmez. Ürün bire bir aynı fiyatlı diğer bir ürünle veya istenilen yeni ürünün fiyat farkı banka havalesi ile yatırılarak değişim yapılabilir. Kargo masrafları müşteriye aittir.

SİPARİŞ İPTALİ:

Sitemizden sipariş edip ödeme işlemini tamamladığınız siparişlerinizi 24 saat içerisinde 0 (232) 489 80 79 numaralı telefonumuzdan firmamıza ulaşarak iptal ettirebilir ve ücret iadesi isteyebilirsiniz.